Binance’ye Giriş – Türkçe Binance Sayfası 2019 – Binance.com

Binance’ye Giriş icin Türkçe Binance Sayfayı olan bu sayfa sizlere cok faydali olacaktir.

Kripto para yeni yeni tanınmışleşmeye başlayan ve kısmen yeni meydana çıkmış bir para birimidir. Fakat birçok insan hala daha niye kriptopara kullanıldığını anlamaktadır.

İşte kriptopara kullanmak için 10 güzel neden:

Hızlıdır

Başka bir bankadan kendi banka hesaplarınıza bir çek ödediğiniz vakit banka o parayı genellikle birkaç günlüğüne bekletir zira o parayı ödeyecek halde olup olmadığınızdan emin olamaz. Buna aynı olarak milletlararası transferlar da uzun bir müddet alabilir. Kripto para prosedürleriyse, çok daha süratlidır.

Eğer ‘’sıfır sertifikasyon’’ türündeyse yani ticaret yaptığınız birey şimdilik kriptopara blockchaini doğrulusunda onaylanmamış bir ödemeyi kabul etmeye razıysa; ödemeniz anlık olarak binance giriş gerçekleşmektedir. Eğer ödemenin onaylanmasını isterse, prosedürünüzin gerçekleşmesi 10 dakika vakitbilmektedir. Bu, bir bankadan ötekine olan her prosedürden daha süratlidır.

binance borsasi, binance giris

Ucuzdur

“Ama benim kredi kartlarım da anlık olarak prosedür yapıyor!” mu diyorsunuz? Olabilir. Ama muhtemelen bu imtiyaz için ilave olarak ödeme yapıyorsunuzdur. Yani hatırı sayilirr bir prosedür ücreti ödüyorsunuzdur. Kripto para prosedürlerinin ücreti son derece düşüktür hem de bazen hiç yoktur.

Merkezi Hükümetler Elinizden Alamaz

Mart 2013’te Kıbrıs’ta nolduğunu biliyor musunuz? Merkez Bankası, kendisine tekrardan sermaye meydana getirmek için 100.000$’dan çok olan sigorta kısmız mevduatlara el koyarak ulusal halk doğrulusunda oldukça reaksiyon görmüştü.Binance giriş olarak bu yazidan bilgi sahibi olabilirsiniz. Hatta gerçekte 100,000$’dan az orandaki mevduatlardan yüzdeyle bir kesim gerçekleştirme istemişti. İşte bu hal, kriptopara kullanırsanız kafasınıza gelmez. Çünkü bu para biriminin bir merkezi yoktur ve sahibi sizsinizdir. Hiç bir merkezi otorite bu birimi denetim etmez bundan dolayı hiç bir banka bu parayı sizden alamaz. Bankalara pek itimatmeyen insanlar için bu özellik son derece güzeldir.

İbraz Yoktur

Kripto paralar gönderildikleri anda bundan sonra geri alınamazlar. Kripto para göndermiş olan birey, alıcının rızası olmadan kriptoparayı geri alamaz.Binance giriş icin bu yaziyi okuyabilirsiniz.Dolandırıcılar, kredi kartında bulunduğu gibi, bişi aldıktan sonraki kredi kartı firmasıyla etkileşime geçerek prosedürü durdurup parayı geri alamazlar. Böyle bir düzmecekarlık, kriptopara tüketiminde gerçekleşmez.

İnsanlar Sizin Ödeme Bdikkatlerinizi Çalamazlar

Bu mühim bir vaka. Bugünküde internet üstündeki birçok ödeme kredi kartlarıyla yapılmakta, ancak 1920’lerde ve 1930’larda kredi kartları ilk meydana çıktıklarında internet şimdilik bulunmamıştı. Yani kredi kartları internet üstünde kullanılmak için tasarlanmamıştı ve bu yüzden itimat edilir değillerdir. İnternetteki bir sitenin formuna saklı olan bütün bulgularınızi (kredi kart numaranız, son kullanım tarihi ve CSV numarası) binance giriş icin girmeniz istenmektedir. Bundan daha düşük itimat edilir bir ödeme biçimi düşünmez azıcık zahmetlidir. Bu sebepten kredi kart numaraları hala daha çalınabiliyorlar.

Kripto para prosedürlerindeyse, hiçbir saklı balakanızi paylaşmak mecburiyetinde değilsiniz. Bunun konumune İki anahtar kullanıyorsunuz: bir adet ortak ve bir adet özel anahtar. Ortak anahtarı (yani sizin binance giriş adresiniz) herkes görebilir ancak özel anahtarınız saklıdir. Bitcoin gönderdiğinizde, prosedürü ortak ve özel anahtarınızı kullanıp bir matematiksel fonksiyon uygulayarak imzalarsınız .Bunu gerçekleştirme, prosedürün sizden geldiğine dair bir sertifika [zevk2]ırlar. Özel anahtarınızı başkalarıyle paylaşmak gibi safça bişi yapmadığınız prosese de, oldukça itimatdesinizdir.

Enflasyon Derdi Yoktur

Bildiğimiz classic paraların sorunu, hükümetlerin istedikleri vakit istedikleri kadar basabilmeleridir ve bunu oldukça sıkça yaparlar. Eğer milli borcu ödemek için yeterince Türk Lirası yoksa, Merkez Bankası daha çok para basar. Eğer ekonomi zora girerse, hükümet yeni basılmış parayı alıp niceliksiz kolaylaştırma denen bir adım ile ülke ekonomisine sızdırabilir. Bu da paranın sayısal değerinin düşmesine sebep olur.

Eğer aniden ülkedeki Türk Lirası miktarını İki katına menfaatirsanız, bu şu demektir: Önceden bir Türk Lirası olan [zevk1]de bundan sonra İki adet var. Bir çikolatayı 1 liraya satan biri, bundan sonra çikolatanın fiyatını yükseltmek mecburiyetinde ki ürün eski sayısal değerine kavuşsun. Çünkü bundan sonra Türk Lirasının sayısal değeri yarı yarıya düşmüş olur. Hizmetlerin ve ürünlerin fiyatının artma nedeni enflasyondur. Enflasyon, denetim etmesi zor bişidir ve insanların alım kuvvetinü düşürebilir. Bitcoin, belli bir sayıda koin oluşturulabilecek biçimde geliştirilmiştır. Orijinal sürümünda yalnızca 21 milyon koin yaratılabilir. Yani sayı 21 milyonu bulduğunda, koin adedi artmayacak yani enflasyon bir sorun olmayacak. Bunun tam tersine, deflasyon (ürünlerin ve hizmetlerin fiyatının düşmesi) bile gerçekleşebilir.

İstediğiniz Kadar Gizli Olabilir

Arada sırada insanların ne satın aldığımızı bilmelerini istemeyiz. Kripto para, göreceli olarak saklı bir para birimidir. Bir yandan, – blockchain sağolsun- gayet açık olan bir prosedürdür ve herkes belli bir hesabın prosedürlerde ne kadar koin barındırdığınu görebilir. O prosedürlerin nereden yaklaştığını ve kime gönderildiğini bilirler. Diğer bir yandansa, banka hesaplarının aksine, kimse belli bir hesabın kime ait bulunduğunu bilmez. İçini görebildiğiniz ancak sahibini göremediğiniz bir cüzdana aynı. Herkes içerisine bakabilir ancak kimse kime ait bulunduğunu bilemez. Ama tekrar de söylemeliyiz ki kriptopara düzenini pek akıllıca kullanmayanlar – her prosedürde benzer hesabı kullananlar, değişik hesaplardaki paraları tek bir hesaba açıklayanlar – kimliklerinin ifşa edilmesini basitleştirirlar.

Kimseye Güvenmek Zorunda Değilsiniz

Geleneksel bankacılık düzeninde, insanların paranıza göz kulak olacağına iltimat etmek halindesınızdır. Bankaya iltimat etmek mecburiyetindesınızdır örneğin. Bir prosedür esnasında üçüncü doğrultua da iltimat etmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Sıklıkla tüccara da iltimat etmek mecburiyetindesınızdır. Bu organizasyonlar sizden mühim ve titiz bulgular isterler. Ama kriptopara sistemlerin hiçbir merkeze dayanmadığı için, birine iltimat etmek mecburiyetinde değilsinizdir. Birine prosedür gönderdiğinizde, bu prosedür yasal olarak imzalanır ve güvenilirdir. Bilinmeyen bir madenci bu prosedürü onaylar ve prosedürünüz gerçekleşir. Karşınızdaki bireyin sizin kim bulunduğunuzu bilmesine gerek yok, şayet söylemeye niyetli değilseniz.

Sahibi Sizsiniz

Her türlü elektronik para düzeninde, paranız başka birina aittir. PayPal’ı ele alalım: Eğer şirket, hesaplarınızın fena hedeflera kullanıldığına karar [1zevk]se hesabın içerisinde tuttuğunuz bütün varlıklara size danışmadan el koyma hakkına sahiptir. Hesabınıza yine erişim sağlamak için de türlü türlü engelleri aşmanız gereklidir. Kripto parada, özel anahtarınız ve adresinizi [zevk] ortak anahtar size aittir. Kimse şunları sizden alamaz (siz kendiniz kaybetmediğiniz prosese ya da [2zevk] tabanlı bir cüzdanda bu hesabı sunmadıkça).

Kendi Paranızı Yaratabilirsiniz

Evde renkli yazıcılarla çıktısını alabileceğiniz onca güzel şey varken gidip para basarsanız, hükümetler size pek hoş gözle bakmazlar. Kripto paradaysa, kendi paranızı yapmanız teşvik edilir. Elbette açık olan marketten kriptopara satın alabilirsiniz, ancak bunun yanı sıra şayet yeterli prosedür kuvvetine sahipseniz kendi kriptoparanızı kazabilirsiniz. Bu kazım için lüzumlu olan ekipmanlara ve elektrik faturasına parayı bastıktan sonraki yapmanız gereken makineyi açık olan ve programı çalışır halde bırakmaktır. Ve kim uyur iken bilgisayarının kendi konumune para kazanmasını istemez ki?

Binanceye Uye olmak icin anasayfamiza girerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir