Electroneum Nedir ve Nasıl Alınır?

Electroneum‘u şimdilik duymamış olabilirsiniz yalnız yakında oldukça adını duyacağız gibi gözüküyor. Son günlerde bir ‘coin’dir gidiyor, dijital para her geçen gün daha fazla yaşamımıza giriyor. Çoğu birey bitcoine yatırım yaptı, koltuğunda arka kısmına ykatiyenndı ve olacakları bekliyor. Ancak kriptoparalar üstüne para yatırmak çok da basit değil. Kühızlar, hesaplamalar azıcık baş karıştırıcı olabiliyor. Electroneum azıcık daha basit bir dijital para platformu sunuyor.

Elektroneum Nedir?

Electroneum, kriptopara birimlerinin erişilebilirliğini artırmayı vaat eden bir mobil şifreleme hacmidir. Para birimi, mobil oyun ve [geçen gün] kumar piyasalarını yakalama amacıyla meydana getirildi.

Electroneum‘un asıl amacı mobil geçen günya. Mobil uyumlu, süratli prosedürler ve basit mikro ödemeler için uyumlu. Her türlü bilgisayar ve mobilde desteği var ve telefonunuza indireceğiniz bir program ile telefondan electroneum biriktirebiliyorsunuz.

Electroneum’un Farkı Ne?

Electroneum’un kurucusu ve tecrübeli teknoloji girişimcisi Richard Els “Daha evvel hiç satın almayı denediniz mi bilmiyorum. Herhangi bir alış verişi Bitcoin ile gerçekleştirme aslında zor! Dünyanın gereksinim duyduğu şeyin, erişmesi ve kullanması basit bir kriptopara bulunduğunu anlismim. Sıradan bir mobil kullanıcıyı düşünülerek Electroneum’u geliştirdik.” biçimindeki duyurusuyla birçok soruyu yanıtlıyor gerçekte.

Electroneum‘un mobil amaçlı bulunduğunu söylemiştik. En kocaman farkı ve basitliği burada esasen. Ayrıcana bitcoin’den daha yüksek bir toplam arz ile, daha anlaşılır bir prosedür sunmayı sistemliyor.

Electroneum, süratli mikro prosedürleri olası kılar ve değişik oyunlar, programlar, kullanıcılar arasında [geçen gün] aktarılabilir. Android ve Apple Inc. bütün telefonlara indirilebilir bir mobil programı sahip olunan.

Ethereum gibi sahip olunan blok zincirleri esas alan çoğu şifreli para biriminin aksine, kendi hedefli blok zinciri sahip olunan. Blok zinciri orijinal bitcoin ile birlikte kaynak koduna dayanır.

Electroneum Nasıl Alınır?

Cryptopia sitesinden bir hesap açarak işe başlayabilirsiniz. Henüz sadece Yeni Zelanda bankalarından ödeme aldıkları için bitcoin, litecoin gibi diğer bir coin ile sisteme giriş yapabiliyoruz. Günlük sabit bir limiti var. o yüzden kimlik vs. göndermenize gerek kalmadan alım ve satıma başlayabilirsiniz.

Bitcoin satan herhangi bir borsa ya da aracıdan bitcoin alabilirsiniz. Direk bitcoin’in sitesinden, btcturk, paribu vb sitelerden de alım yapılabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, satın almadan evvel, cryptopia sitesinde sağ üst köşede kullanıcı adınızın beraberinde bulunan bitcoin sembolsine tıklayıp “balance” linkini tıklamak. Oradan “search” alanına btc (bitcoin) yazıp rağmenıza gelen yazılardan “action” bölümünün altında bulunan yeşil oka tıklamak ve açılan sayfadaki “deposit address” yazan bölgede bulunan kodu kopyalamak.

Daha detaylı bir biçimde görmek dilerseniz resimlerle bahsedilen linke tıklayabilirsiniz.

Coinler Ve Haberler, Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir