Binance google authenticator kullanarak İki aşamalı doğrulama adından da anlaşılacağı üzere iki aşama ile sisteme giriş yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Google authenticator kullanarak binance uzerinden işlem sağlamalısınız.Öncelikli olarak google authenticator ‘ü telefonunuza indirmelisiniz app store’dan yada google play store’dan bu uygulamayı bulabilirsiniz.Bu sisteme göre ilk aşamada oluşturmuş olduğunuz şifreyi giriyorsunuz. Daha sonra ikinci ve sistemin özeti olan aşamada da uygulamaya özel bir 6  haneli şifre oluşturuyor ve o kod ile bir sefer geçerli olmak üzere sisteme giriş yapıyorsunuz. Her giriş yaptığınızda farklı bir kod üretiliyor. Bu sayede bir hacker şifrenize sahip olsa bile 2. aşamayı geçemeyeceğinden dolayı hesabınıza giriş yapamıyor.

binance google authenticator ile iki aşamalı doğrulama

BİNANCE GOOGLE AUTHENTICATOR İKİ AŞAMALI DOĞRULAMA ADIMLARI

 

ADIM 1:Telefonunuza google authenticator programını indiriniz.

ADIM 2:İlgili indirilen programda google kimliğiniz ile giriş yapınız.

ADIM 3:Binance.com a giriş yaptıktan sonra 2 aşamalı dğrulama QR kodunu telefonunuzdan okutunuz .

ADIM 4:6 Haneli giriş kodu ile bundan sonra binance kripto para borsasına giriş yapabilirsiniz.

İki aşamalı doğrulama her zaman sizler için ek bir güvenlik önlemi sağlar. Kurmamanız durumunda hesap güvenliğiniz adına sorunlar yaşıyabilirsiniz. Yaşadığınız bu sorunlar bazı durumlarda geri dönülmeyecek sorunlar yaratabilir.Bu sebeble mümkün olduğunda hesap güvenliğinizi en üst seviyede tutmaya çalışın. İlgili sistem için eğer sorun yaşıyan arkadaşlarımız var ise sizlere mutlaka Binance Authenticator Sorunu Çözümü yazısınıda incelemenizi öneririm. Bu yazıda muhtemel binance’ın ilgili sistemle alakalı sorunlarının çözümleri olan bilgiler paylaştık. Ozelikle kullanıcılardan aldığımız sorunların başında ilgili uygulamanın silinmesi vardır.Nasıl bir yol izleyeceğiniz burda sizlerle paylaşışmıştır. Eğer aklınızda herhangibi bir sorun var ise google authenticator ile alakalı bizlerle paylaşmaktan yorum yapmaktan çekinmeyin. Yapacagınız her yorum bir başka kullanıcı için fayda sağlıyacaktır bu sebeble sizlerin yorumlarına önem veriyoruz.

 

Oldukça mütevazı kökenlerden yola çıkarak ve sadece bitcoin üzerinde ince teknik gelişmeleri sergileyen LTC piyasadaki en büyük kriptolardan biri haline geldi. Şu anda genellikle gümüşün bitkinin altın rengi olarak karakterize edilir, ancak paranın büyümesi için göze kıyasla çok daha fazlası vardır. Lite Coin nedir nasıl alınır konusunuda inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Coinler Ve Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir